учні 6- Б класу відвідали Одесу

28.10.17 учні 6- Б класу відвідали Одесу . Групу з 25 учнів супроводжувало 2 батьків та класний керівник . Поїздка передбачала знайомство з містом , відвідування «Музею цікавої науки». Екскурсія містом носила пізнавальний характер , учні отримали багато цікавої інформації про місто, його історію, визначні місця та пам’ятники , познайомились із дивовижною архітектурою міста. Змогли поринути у Хелловін , познайомитись із атрибутами свята і його організацією . А відвідування музею збагатило учнів не тільки враженнями , а й знаннями з різних галузей науки , що сприяло активізації уваги й пізнавального інтересу дітей . Екскурсія залишила позитивні враження та емоції від спілкування з містом та його мешканцями .

/Files/images/IMG_0317.JPG

/Files/images/IMG_0281.JPG