Квест на шхуні "Барракуда" 6-Б клас

16.09.17 для учнів 6-Б класу було проведено піратський квест на шхуні «Барракуда 6-Б». У заході взяли участь : 27 учнів, 9 батьків ,класний керівник Ткаченко О.В. Квест організовано на території маяка (Широка Балка). Захід було сплановано так , щоб учні не тільки відпочивали і розважались , а й могли отримати корисну пізнавальну інформацію, продемонструвати свої здібності , можливості , знання . Адже завдання з географії , математики, основ здоров’я ,фізкультури дали можливість побачити , що діти знають, вміють і на що ще потрібно звернути увагу вчителям аби заповнити певні прогалини у знаннях. Високий рівень підготовки , активна участь дітей і батьків залишили неймовірні враження у всіх учасників заходу . Нестандартність , новизна корисного відпочинку сприяли згуртованості , активності , бажанню проявити себе , пізнати щось нове і корисне , знаходити правильні рішення в нестандартних ситуаціях. А це і є запорука успішного розвитку компетентної особистості.

/Files/images/IMG_5316.JPG

/Files/images/IMG_5165.JPG